Wanna bang around?

Temat: tutaj pytamy się o ksiązki serwisowe i instrukcje obsługi
" />DZIEŃ DOBRY wszystkim Administratorom i Moderatorom. Witam serdecznie wszystkich Klubowiczów !! Mam problem , bo kupiłem sobie Seata z silnikiem 1.6 . Problem to nie auto, oczywiście , bo to Seat , ale z książką napraw. Książek jest do tego modelu bardzo dużo , ale w żadnej z nich nie ma nic o moim silniku. Jest to typ 1f który częściej montowany był w Toledo , Passacie . W związku z powyższym , zwracam się do Was Rodacy , pomożecie ? z instrukcją do tego silnika ??
Źródło: klubseatibiza.pl/forum/viewtopic.php?t=76Temat: tutaj pytamy się o ksiązki serwisowe i instrukcje obsługi
" />Dla tych ktorzy szukaja intrukcji obslugi SEATA IBIZY 6k i 6k1 93-99r BUDOWA I DZIALANIE POSZCZEGOLNYCH MECHANIZMOW Silniki 1.0 1.4 1.6 i diesel 1.9 OPISY NAPRAWA SKLADANIE I ROZKLADANIE ELEMENTOW SILNIKA KAROSERI I ELEKTRYKI Oto link: http://www.speedyshare.com/748586631.html POSIADAM TAKZE KSIAZKI DO INNYCH MAREK ORAZ MODELI SEATA (TOLEDO) Prosze pytac na PW Załączniki:
Źródło: klubseatibiza.pl/forum/viewtopic.php?t=76


Temat: Seat toledo II woda pod dywanikiem
i w następstwie do wnętrza pojazdu. W przypadku gdy sposób usunięcia usterki podany w Podręczniku Obsługi Technicznej– rozdzia3 IV – 01.02.02/4.5-38 nie skutkuje, należy zastosować następujące rozwiązanie. Naprawa, uszczelnienie drzwi samochodu Toledo/Leon następuje poprzez zamontowanie folii uszczelniającej pomiędzy mechanizm podnośnika szyby a blaszany wspornik. Sposób naprawy: • zdemontować tapicerkę drzwi, • zdemontować wspornik blaszany wraz z podnośnikiem szyby, • odseparować podnośnik szyby...
Źródło: elektroda.pl/rtvforum/topic1478430.html


Temat: Książka do SEATA TOLEDO
" />Poszukuję instrukcji napraw Seata toledo.Czyli po prostu książki o tym aucie.Samochód jest z 93 r.Nie interesuje mnie książka o nowym Toledziaku.
Źródło: beta.tuningforum.pl/viewtopic.php?t=43